Messi: Jak pięknie znów was spotkać !

Leo Messi powrócił do klubu cztery dni wcześniej niż początkowo zakładano i zrobił to w wyśmienitym humorze. CrackBarçy naładował akumulatory i jest już do dyspozycji Luisa Enrique.

Leo Messi nie chce tracić czasu na odpoczynek, dlatego skrócił swoje wakacje i dołączył do reszty kolegów, którzy już od jakiegoś czasu przygotowują się do nadchodzącego morderczego sezonu. Argentyńczyk powrócił do stolicy Katalonii w świetnym humorze, czego dowodem może być chociażby wpis, jaki umieścił na swoim koncie naFacebooku. Gwiazda FC Barcelony zamieściła powyższe zdjęcie z podpisem „jak pięknie znów was spotkać! LIO”.

Wyraźnie widać, że Argentyńczyk ma ogromne chęci do uczestniczenia w życiu drużyny. Pamiętamy, że po zakończeniu tego sezonu Leo brał udział w Copa América, w którym doznał porażki w finale. W zeszłym roku jego reprezentacja uległa Niemcom także w finale mistrzostw świata w Brazylii. Doskonale wiemy, jaki sezon w barwach Barcelony rozegrał potem crack z Rosario. Czyżbyśmy w tym roku mieli być świadkami powtórki z rozrywki? Chyba wszyscy fani Blaugrany o tym marzą…

źródło: fcbarca.com