Transmisje Primera División w STS TV za darmo

STS poszerza ofertę transmisji wydarzeń sportowych na swojej stronie internetowej. Legalny polski bukmacher nabył prawa do pokazywania wszystkich meczów Primera División w sezonach 2015/16 oraz 2016/17. Aby je obejrzeć wystarczy zalogować się na stronie www.sts.pl.

STS wspiera nie tylko polski sport, ale także kibiców w kraju. Dlatego daje możliwość oglądania wybranych wydarzeń sportowych w wysokiej jakości, nieprzerywanych reklamami i całkowicie za darmo. Wobec zamieszania wokół praw do Primera División w Polsce, to dobra wiadomość dla wszystkich kibiców ligi hiszpańskiej– powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.

W ramach poszerzonej oferty fani sportu będą mogli obejrzeć zangielskim komentarzemwszystkie mecze Primera División w dwóch najbliższych sezonach. Oprócz tego STS da możliwość śledzenia na żywo wybranych meczóweuropejskich pucharów, a także kilkunastu lig piłkarskich z całego świata w tymBundesligi. STS transmituje także najważniejsze turnieje siatkarskie, piłki ręcznej, tenisowe czy koszykarskie. Poza najbardziej popularnymi sportami, program STS obejmuje wydarzenia sportowe często trudno dostępne dla polskich kibiców takie jak m.in. snooker, badminton czy dart.

Usługa jest dostępnadla wszystkich zalogowanych użytkownikówserwisu www.sts.pl bez względu na to, czy są aktywnymi graczami. Wystarczy przeprowadzićdarmowąrejestrację na stronie. Może to zrobić każda pełnoletnia osoba. STS jest pierwszym legalnym bukmacherem, który wprowadził usługę transmisji wydarzeń sportowych na żywo w Polsce. Mecze można oglądać zarówno na laptopach, tabletach i smartfonach.

Fani sportu mogą obejrzeć miesięcznie łącznie nawet 900 transmisji, a w skali całego roku około 10 000 wydarzeń na żywo. Dodatkowo STS na bieżąco wykupuje najciekawsze mecze, których do tej pory nie ma w pakiecie, w zależności od oczekiwań klientów i dostępnej oferty