Pedro przechodzi do Chelsea !

Ani Manchester United ani Manchester City. Pedro Rodríguez stanie się graczem Chelsea w ciągu najbliższych kilku godzin.

Po wielu tygodniach negocjacji Kanaryjczyka z Czerwonymi Diabłami to jednak londyński klub, trenowany przez José Mourinho, przekonał zawodnika Barçy i zdecydował się zapłacić 30 milionów euro, których wymagał zespół z Katalonii.

Według dziennikaMARCAdo porozumienia doszło we wtorek nocą. Londyński klub zapłaci za zawodnika 28 milionów plus 2 miliony zmiennych. Pedro w ciągu najbliższych kilku godzin przejdzie testy medyczne.

Jak więc widać, chociaż wydawało się, że Manchester United dopiął już ostatnich szczegółów transferu, sprawy niespodziewanie nabrały innego obrotu.

Kilka dni temu mówiono, że zachowanie Louisa Van Gaala w stosunku do dwóch przyjaciół Pedro - Víctora Valdésa i Davida de Gei - nie spodobało się zawodnikowi Barçy. Być może właśnie ta sytuacja przyczyniła się do zmiany decyzji Kanaryjczyka w ostatnim momencie. Jeśli Pedro przejdzie do Chelsea, spotka się tam z innym swoim dobrym przyjacielem Ceskiem Fàbregasem.